Rybolov na Orlici
  REZERVACE 737 406 741
  OTEVÍRACÍ DOBA PO - NE 08:00 - 22:00

Rybolov na Orlici

Ohodnotit tuto položku
(11 hlasů)


revirŘeka Divoká Orlice v Kostelci nad Orlicí nabízí ideální podmínky pro říční rybolov. Jedná se o mimopstruhový revír parmového pásma, s bohatým zastoupením ryb původních říčních druhů i druhů vysazených za účelem sportovního rybolovu.

Vyskytuje se zde například ostroretka stěhovavá, která zde dosahuje trofejních rozměrů, jelec tloušť, jelec proudník, úhoř říční a mník jednovousý. Každoročně je vysazován kapr obecný, lín obecný, pstruh duhový a pstruh potoční.

ostroretka -stehovavajelec-tloustjelec-proudnikuhor-ricnimnik- jednovousykapr-obecnylin-obecnypstruh-duhovypstruh-potocny

V mělčích proudných úsecích řeky je možnost muškaření, v klidné partii nad jezem naopak úsek pro příznivce položené. Součástí revíru je i náhon, na kterém se dá lovit přímo z prostoru kempu a díky hojnosti bílých ryb je vhodný pro rybolov mládeže pod dohledem rodičů. Autokemp Orlice v Kostelci nad Orlicí je tak vhodným místem pro aktivní rybářskou dovolenou, jak pro znalce oboru tak pro nováčky, kteří teprve nabírají zkušenosti.

Rybolov na Orlici - 4.8 out of 5 based on 11 votes

Aktuality

30.4.2019 v úterý - Pálení čarodejnice - drobné soutěže pro děti, opékání škekáčků (i vlastních), muzicírování v kempu - hraje Špunt (folk a country).  Občerstvení zajištěno. Jste srdečně zváni.

4.5.2019 v sobotu - vypouštění Pastvinské přehrady - večer muzicírování v kempu - hraje Špunt (folk a country)

Plastové kánoe jsou stále volné - doprava 1 kanoe do Nekoře a ze Záměle - 100 Kč

Na Litičák 4.5. 2019 se uvolnil  1 x raft (8-místný) - zájemci  zavolejte na tel. 605 443 747 !

7.6.2019 v pátek v kempu "muzicírování" - hraje  SVAPO  z Hradce Králové - swing, folk, country - Přijďte, nudit se nebudete.

SLEVY PRO ROK 2018 

10% sleva na půjčení vodáckého materiálu pro 6 a více lodí

10% sleva na ubytování na den, kdy si půjčíte z naší půjčovny Loďky Orlice lodě

Slevy na půjčovnu lodí se nesčítají. Vždy vám poradíme s nejvyhodnější alternativou.

rybarske zavody kostelec n o

Líbí se vám u nás?

cvoksport