Rezervace ubytování

Tip: pro rychlý přehled obsazenosti využijte náš kalendář obsazenosti ubytování.

Počet nocí: 1

» Pokračovat: zobrazit dostupné ubytování ve vybraném termínu


PRO ŠKOLY: Objednávky ubytování přijímáme pouze přes e-mail: [email protected]. Napište, prosím, termín, počet žáků a učitelů, kontakt (jméno + telefon), název a adresu školy. Posíláme pak podrobné informace ohledně ceníků stravy, ubytování a půjčení lodí. Potřebujete-li se informovat volejte prosím v pracovní dny - tel. 737406741 (pokud se nedovoláte, voláme zpět).

REZERVACE UBYTOVÁNÍ V CHATKÁCH: jednoduché on-line - platí se 500 Kč na 1 chatku

STORNO - 31 dní před akcí - vracíme celou zálohu 500 Kčna chatku, 30 dní a méně - zálohu 500 Kčna chatku nevracíme. Storno je možné provádět přes mejl: [email protected] (lze to dohledat a je tam datum)

Návod REZERVACE UBYTOVANÍ V CHATKÁCH:

1.strana - Napište termín, kdy chcete být ubytování -  pak odklikněte modré políčko s nápisem "Pokračovat: zobrazit dostupné ubytování ve vybraném termínu"

2. strana - Vyberte chatku nebo chatky a označte tlačítkem "Vybrat" - vyplňte kontaktní údaje - zatrhnout políčko "Nejsem robot" - pak odklikněte modré políčko "Odeslat objednávku" -

3. strana - Objeví se platební údaje, kde je potřeba zaplatit zálohu. Dostanete potvrzující mejl s objednávkou a platebními údaji. Zatím není nic zarezervované.

Po zaplacení zálohy dostanete potvrzující mejl, že objednávka je platná.

 

CHYBY V REZERVACI UBYTOVÁNÍ:

Pokud se stane a zadali jste špatný termín nebo číslo chaty a již jste zaplatili 500 Kč/chatu a přišel Vám potvrzující mejl. Nic se neděje a zavolejte na tel. 737406741 a opravíme to v našem systému ručně. Pokud se nedovoláte ihned a spěchá to - pošlete SMS zprávu. Jinak na nepřijaté hovory voláme zpět.

Pokud se stane, že jste zaplatili zálohu, ale na Váš termín již někdo zaplatil dřív - zavoláme Vám a domluvíme se s Vámi buď na jiném termínu nebo jiné chatce nebo vrátíme zálohu zpět.

 

REZERVACE UBYTOVÁNÍ  NA ZELENÉ  LOUCE:

Provádíme pouze větším skupinám ve stanech nebo karavanech. Napište nám prosím na E-mail: [email protected] - napište informace o jak velkou skupinu jde, kontaktní jméno a telefon. Většinou volám a domlouvám s Vámi podrobnosti.

V ostatních případech zavolejte a domluvím se s Vámi, zda je to nutné nebo ne podle termínu a obsazenosti. M: 737 406 741 - p.Borůvková

 

 

 

 

Používáme odzkoušené vodácké vybavení od českých výrobců – kvalitní a pohodlné.

Kutlíci
Hiko
Profiplast
Železný